fbpx
עומרי ישי - אמן חושים - אוכל קרונפלקס ואז הכף שלו מתכופפת. ממש מנטליסט.

עומרי ישי
אמן חושים

מה זה מנטליסט בעצם?

האם מדובר באדם אשר מתקשר עם "עולם הרוחות" ומלקט עבורכם מסרים מהעולם הבא? האם הוא אדם היכול לגרום לאנשים לעשות פעולות מסוימות, מבלי שאלה יזכרו דבר? האם אמן חושים (הכינוי המוכר בארץ למנטליסט) יכול לחזות את העתיד?  בואו ונבין  מי הוא מנטליסט ומה הוא מסוגל לעשות / לא לעשות.

יש המכנים אותו  קוסם למבוגרים, אך זוהי כמובן אינה ההגדרה המדויקת. היא אפילו מטעה קצת. אכן, במקרים רבים, אמן חושים עושה בין היתר גם שימוש בכלים מעולם הקסמים על מנת לבדר את הקהל וללכוד את תשומת ליבו. ועם זאת, מדובר בשני מונחים אשר שונים זה מזה. 

האמת? אמן חושים לא מתקשר עם עולם הרוחות באמצעות סיינס (ומנטליסט שיטען שיכול לעשות זאת – הוא יותר בגדר נוכל…). המנטליסט לא חוזה את העתיד בעזרת אמצעים על-טבעיים. הוא גם לא קורא מחשבות באמצעות כוחות על-אנושיים.  מנטליסט הוא למעשה אמן חושים המשתמש בארסנל יכולות מגוון על מנת לרתק את הקהל ולגרום בעבורו לתחושה שאין שום דבר שדומה לה. 

מנטליסט טוב מסוגל להדהים את הקהל, עד כדי יצירת התחושה כי מדובר בתופעות על טבעיות של ממש ובאותה הנשימה להדגיש שלא מדובר בכוחות שהן מעבר להיגיון הרציונלי.

 מנטליסט הוא למעשה אדם שמשתמש בטכניקות שונות על מנת לתעתע בחושים ולגרום לקהל הצופים להרגיש שמדובר ביכולות על-חושיות, כמו יכולות טלפתיות או יכולות של ניבוי העתיד למשל. אך שוב, למעשה אין מדובר בכוחות על טבעיים אלא בחוויה מרתקת שנוצרת על ידי שימוש בכלים מעולם הפסיכולוגיה והקסמים.

במהלך הופעה של אמן חושים אתם עשויים לחזות בהדגמות של קריאת מחשבות – כיאה למופע טלפתיה איכותי, טלקנזיס (הזזת חפצים מבלי לגעת בהם), שתילת מחשבות וקריאת שפת גוף; באמצעות כל אלו ונוספים אמן החושים מבדר ומדהים את הקהל בדרכים יצירתיות. 

מנטליסט עומרי ישי
8 scaled
מופע אמנות חושים תגובה
קהל צוחק בהופעה של אמן חושים
mentalist with girl

מנטליסט לאירועים – חוויה עוצמתית

"הקוסם הזה… עליי הוא לא יצליח לעבוד…" אנשים רבים מגיעים להופעותיו של אמן חושים באירועים השונים ובטוחים שבהם הוא לא יצליח לתעתע. שהחושים שלהם יצוקים כברזל ולא ניתן לפרום אותם. זה מובן, כשרואים בטלויזיה תוכניות של מנטליסטים זה תמיד נראה לא ייאמן, ישר המחשבה הולכת ל"בטח זה שקר, אלו הם שתולים של ההפקה". 

 לבסוף, כאשר מגיע מנטליסט לאירוע המסוים, במידה ומדובר באמן חושים מומלץ ומקצועי, הוא מצליח לחזות כמה כסף יש למשתתפים בארנק במדויק, או מה הייתה הנשיקה הראשונה שלהם אי פעם,  וכולם נשארים בתדהמה מוחלטת – אפילו הסקפטים ביותר! 

אין ספק שהדרך הטובה ביותר לחוות מופע של מנטליסט הוא לא דרך המסך אלא בהופעה חיה. על במה. אין תחליף אמיתי לכך.

כאשר הקהל צופה בהופעה של אמן חושים כזה או אחר, באופן טבעי הוא מחפש אחר ההסבר ההגיוני. הצופים אינם מצליחים להבין כיצד אמן החושים מעצב את מחשבותיהם כאילו היו פלסטלינה, הם נותרים פעורי פה ומרותקים למופע. במהרה הסקפטיות – נזנחת. השאיבה אל תוך המסתורין וההשלמה עמו – מנצחת.

עומרי ישי – מנטליסט מסוג אחר

מופע אמנות החושים של עומרי ישי הוא חוויה יוצאת דופן. קודם כל, לא מדובר בעוד מופע אמנות חושים דרמטי, כבד ורציני. עומרי הוא לא מנטליסט בסגנון שכזה. מדובר במופע באווירה כיפית, מצחיקה, מגבשת, ובגובה העיניים של קהל המשתתפים.  הצחוקים וההומור הם חלק בלתי נפרד מהחוויה. המופע עצמו משתף את הקהל באופן פעיל  (בניגוד להרצאה למשל) ולמעשה מדובר על חוויה שמעבר לכך שהיא בידור ברמה הגבוהה ביותר, היא גם חוויה חברתית מגבשת. 

תדמיינו לכם שאתם נכנסים אל תוך עולם אחר לגמרי – שם כל החוקים הרציונלים שאתם מכירים לא רלוונטים. עולם שבו התדהמה סוחפת, ותפיסת המציאות שסביבכם משתנה. לאחר המופע ייתכן והפרספקטיבה לגבי מה אפשרי ומה לא אפשרי, ולגבי איך המוח שלנו רואה את העולם, תשתנה אצל קהל המשתתפים. בקיצור – תתכוננו לחוויה מסחררת בקטע הכי טוב שיש! 

 

אמן חושים לאירועים

עוד אופציה מעניינת, אם אתם בעלים של עסק קטן – פעילות גיבוש לצוות קטן עם אמן חושים יכולה להיות אפשרות אדירה בהחלט.

אמן חושים טוב יודע לשלב בהופעותיו גם קסמים (ולא רק אמנות חושים) על מנת לספק חווית בילוי מלאה ועשירה. לא רק משחקי מחשבה מרהיבים, אלא גם חומר ויזואלי שיותיר את הקהל בתדהמה מוחלטת. 

 עומרי ישי הוא אמן חושים שיכול לבדר את כל סוגי הקהלים. וכמובן שהכול מתובל בים של הומור משובח וסיפורים מרתקים.

לאיזה גילאים מנטליסט מומלץ?

מופע אמנות חושים של אמן טלפתיה כמו עומרי ישי מומלץ לתווך רחב מאוד של גילאים. למעשה, אמן חושים מומלץ ומקצועי ידע להופיע בפני מבוגרים וילדים כאחד.

 חשוב לציין – מופע אמנות חושים לא מתאים לכל גיל, אלא לרוב הגילאים. למעשה, כיום מאוד נהוג להזמין מופע של מנטליסט לבר מצווה או בת מצווה – משמע, גם נוער נהנה מאוד ממופע אמנות חושים איכותי!

כמובן שדרך ההגשה של המופע תהיה שונה בין ילדים למבוגרים – אבל השורה התחתונה היא שכולם יכולים להנות מהופעה משובחת של מנטליסט מומלץ ומנוסה! 

מנטליסט מופיע
תחשוב על ציור
IMG 8999 scaled

 

מנטליזם ברמה אחרת

לכל מנטליסט סגנון שונה ומיוחד המבוסס על יכולותיו האישיות, סגנונו האישי, הרקע שממנו מגיע והדמיון שהוא משקיע בהפקת המופע. עומרי ישי הוא אמן חושים ישראלי אשר מביא איתו סגנון מרענן לעולם המנטליזם והבידור; יכולותיו המדהימות ביצירת אשליות ותעתוע בששת החושים של בני האדם, אשר נבנות סביב סטורי טלינג והומור, זוכות להצלחה רבה. הקהל בהופעותיו נע בין מצב של פה פעור לפרצי צוחק מתגלגל.

חייגו אלי
× לוואטספ