אז מה זה מנטליסט בעצם?

האם מדובר באדם אשר מתקשר עם “עולם הרוחות” ומלקט עבורכם מסרים מהעולם הבא? האם הוא אדם היכול לגרום לאנשים לעשות פעולות מסוימות, מבלי שאלה יזכרו דבר? האם אמן חושים יכול לחזות את העתיד? אז בואו ונבין  מי הוא מנטליסט ומה הוא מסוגל לעשות / לא לעשות.

יש המכנים אותו  קוסם למבוגרים, אך זוהי כמובן אינה ההגדרה המדויקת. היא אפילו מטעה קצת. אכן, במקרים רבים, אמן חושים עושה בין היתר גם שימוש בכלים מעולם הקסמים על מנת לבדר את הקהל וללכוד את תשומת ליבו. ועם זאת, מדובר בשני מונחים אשר שונים זה מזה. 

האמת? אמן חושים לא מתקשר עם עולם הרוחות באמצעות סיינס (ומנטליסט שיטען שיכול לעשות זאת – הוא יותר בגדר נוכל…). המנטליסט לא חוזה את העתיד בעזרת אמצעים על-טבעיים. הוא גם לא קורא מחשבות באמצעות כוחות על-אנושיים.  מנטליסט הוא למעשה אמן חושים המשתמש בארסנל יכולות מגוון על מנת לרתק את הקהל ולגרום בעבורו לתחושה שאין שום דבר שדומה לה. מנטליסט טוב מסוגל להדהים את הקהל, עד כדי יצירת התחושה כי מדובר בתופעות על טבעיות של ממש – אך באותה הנשימה להדגיש שלא מדובר בכוחות שהן מעבר להיגיון הרציונלי. מנטליסט הוא למעשה אדם שמשתמש בטכניקות שונות על מנת לתעתע בחושים ולגרום לקהל הצופים להרגיש שמדובר ביכולות על-חושיות, כמו יכולות טלפתיות או יכולות סוגסטיות מתקדמות. אך שוב, למעשה אין מדובר בכוחות על טבעיים אלא בחוויה מרתקת שנוצרת על ידי שימוש בכלים מעולם הפסיכולוגיה והקסמים.

במהלך הופעה של אמן חושים אתם עשויים לחזות בהדגמות של קריאת מחשבות, טלקנזיס, שתילת מחשבות וקריאת שפת גוף; באמצעות כל אלו ונוספים אמן החושים מבדר ומדהים את הקהל בדרכים יצירתיות. 

מנטליסט לאירועים חוויה עוצמתית

“הקוסם הזה… עליי הוא לא יצליח לעבוד…” אנשים רבים מגיעים להופעותיו של אמן חושים באירועים השונים ובטוחים שבהם הוא לא יצליח לתעתע. שהחושים שלהם יצוקים כברזל ולא ניתן לפרום אותם. אך לבסוף, כאשר מגיע מנטליסט לאירוע המסוים, במידה ומדובר באמן חושים מומלץ וטוב, הוא מצליח לחזות למשתתפים כמה כסף יש להם בארנק באותו הרגע, או מה השם של הנשיקה הראשונה שלהם, והם נשארים פעורי פה יותר מכולם.

כאשר הקהל צופה בהופעה של אמן חושים כזה או אחר, באופן טבעי הוא מחפש אחר ההסבר ההגיוני. הצופים אינם מצליחים להבין כיצד אמן החושים מעצב את מחשבותיהם כאילו היו פלסטלינה, הם נותרים פעורי פה ומרותקים למופע. במהרה הסקפטיות – נזנחת. השאיבה אל תוך המסתורין וההשלמה עמו – מנצחת.

אמן חושים הוא בהחלט אטרקציה וניתן לשלב את הופעתו בכל סוג של אירוע –  מאירועי חברה או בכלל מסיבת יום הולדת בחיק המשפחה והחברים.

עוד אופציה מעניינת, אם אתם בעלים של עסק קטן – פעילות גיבוש לצוות קטן עם אמן חושים יכולה להיות אפשרות אדירה בהחלט.

אמן חושים טוב יודע לשלב בהופעותיו גם קסמים (ולא רק אמנות חושים) על מנת לספק חווית בילוי מלאה ועשירה. לא רק משחקי מחשבה מרהיבים, אלא גם חומר ויזואלי שיותיר את הקהל בתדהמה מוחלטת. 

 עומר ישי הוא אמן חושים שיכול לבדר את כל סוגי הקהלים. וכמובן שהכול מתובל בים של הומור משובח וסיפורים מרתקים. 

עומרי ישי – מנטליזם ברמה אחרת

לכל מנטליסט סגנון שונה ומיוחד המבוסס על יכולותיו האישיות, סגנונו האישי, הרקע שממנו מגיע והדמיון שהוא משקיע בהפקת המופע. עומרי ישי הוא אמן חושים ישראלי אשר מביא איתו סגנון מרענן לעולם המנטליזם והבידור; יכולותיו המדהימות ביצירת אשליות ותעתוע בששת החושים של בני האדם, אשר נבנות סביב סטורי טלינג והומור, זוכות להצלחה רבה. הקהל בהופעותיו נע בין מצב של פה פעור לפרצי צוחק מתגלגל.

035A4340 scaled
IMG 8999 scaled
8 scaled