fbpx

עומרי ישי
אמן חושים

אמן חושים שיעביר אתכם מסע מצחיק, מרגש, מגבש, ובעיקר מדהים בצורה בלתי רגילה.

לקחו חלק בחוויה:

אמן טלפתיה

אז מי הוא אותו אמן טלפתיה / אמן החושים, ולמה חשוב לבחור אותו בקפידה? על כל זאת במאמר הבא! תחזיקו חזק…

הרבה אנשים נוטים להתבלבל בין קוסם לאמן חושים, השוני העיקרי הוא שהקוסם מבצע את הקסמים עם אביזרים פיזיים שניתן לראות. בעוד המנטליסט מבצע את המופע בעזרת המחשבה, מופע טלפתיה מכיל ברובו בעיקר את ההבט המנטלי וכמה ניתן לכופף או לשנות את המחשבה.

מן טלפתיה הוא אדם שמיסודו רגיש באופן חסר תקדים אל האדם שמולו – שפת גוף, הבעות פנים, קול, הבהרות וכו'… הרגישות הזו היא מה שמאפשר לאמן לקרוא את האדם שמולו.  אמני חושים הם אנשים מאוד חדי אבחנה, אינטואיטיביים, פתוחים לקבלה מנטלית ועבדו רבות על הצד המחשבתי שלהם כדי לחזק אותו.

בנוסף, אמני טלפתיה לומדים מגוון תחומים שונים, המאפשרים להם לקרוא מחשבות בצורה יותר מדויקת ונכונה – פסיכולוגיה, היפנוזה, סוגסטיות, קריאת שפת גוף ועוד…

איך אמן טלפתיה קורא מחשבות?

קרה לכם לפעמים שהצלחתם לקרוא מישהו בצורה מדויקת אך לא בכוונה? בזמן מופע טלפתיה, הקריאה נעשית בכוונה כדי להתחבר לקהל. המנטליסט יכול לקרוא את האדם שמולו בגלל איך שהאדם מציג את עצמו, שפה ורבלית ושפת גוף למשל. המנטליסט למעשה "קורא בין השורות" – כאילו האדם הוא ספר פתוח.

ישנם אמני טלפתיה שיכולים לשנות מחשבה, על ידי שתילה של מחשבה אחרת דרך מילים מסוימות או שימוש חכם בקול ושפת גוף. מאחר ואמן טלפתיה הוא אדם חד אבחנה, הוא יכול לקרוא את מה שהגוף מספר בשילוב עם המילים הנאמרות.

למה לא כדאי לבחור אמן טלפתיה זול

תחשבו על אמן טלפתיה כמו על כל איש מקצוע אחר, הרי לא תקחו שיפוצניק זול במיוחד – בדרך כלל זה מעיד שהאדם אינו מודע לטיב העבודה.

אמני חושים משתמשים בצד המנטלי כדי לכופף או לשנות את המחשבה, לכן חשוב לבחור באדם שיודע את מלאכתו. שלא יגיע רגע האמת – ההופעה – ויהיו פדיחות רבות. אגב, אל תבינו לא נכון – קריאת מחשבות זה לא מדע מדויק. לא צודקים במאה אחוז. אבל כשתהיה "פאדיחה" אתם תדעו…

כמו כן כמובן שחשוב לבחור באמן חושים בעל ניסיון ומיומנות שלא יגרום לנזק עבור המתנדב במופע טלפתיה, מנטליסט שלקח את הזמן ללמוד אודות המקצוע שלו על הצד הטוב ביותר. בקיצור – אתם רוצים מקצוען אמיתי!  בחירת מנטליסט לאירועים זה דבר חשוב שלא מקלים בו ראש, ואל בוחרים במישהו זול כי המחיר קורץ, זה עלול להוביל לתוצאות מאוד לא נעימות.

איך יודעים באיזה מנטליסט לבחור?

לבחור אמן טלפתיה זה כמובן לא קל, הרי יש מבחר לא קטן של אמני חושים. ובכל זאת איך בוחרים נכון את אמן הטלפתיה שיתאים לאירוע שלכם?

למשל דרך חיפוש באינטרנט תוכלו למצוא אמני חושים מומלצים , בכל אתר שתכנסו אליו, תעברו על הדפים, החומרים, וכו'… וכמובן תצרו קשר ישירות עם אמן החושים. תסתכלו על כל התגובות שנכתבו על אותו אומן החושים, ואם התרשמתם לטובה, הרי שכבר הצלחתם לבחור את המנטליסט.

כמובן שחשוב לבדוק כמה אמני חושים לפני גיבוש החלטה סופית, האמן שתבחרו צריך להתאים לכל סוג אירוע עתידי שיש לכם על הפרק.

חשוב לדבר עם אמן המחשבות לפני האירוע להסביר בדיוק מה טיב האירוע – מי המשתתפים, מה חוגגים, וכו'… ככה המנטליסט הנבחר יוכל לכוון את המופע באופן החכם ביותר!

למשל, שאם יש לכם יום הולדת לנער או מבוגר, בר או בת מצווה, חתונה או כנס, מנטליסט לאירוע, אחד מקצוען כמובן, יוכל להתאים את טיב המופע באופן ספציפי למאורע.  בין אם זה מופע טלפתיה לילדים מגילאי 9 ומעלה, בשילוב עם מעט קסמים, או צלילה לעולם המסתורין החבוי בין נבכי המוח למבוגרים שבנינו.

 

אמן חושים מנטליסט
חייגו אלי
× לוואטספ